• Про нас
  • Контакти
  • Увійти/Зареєструватись
  • Укр
    • Укр
    • Рус
    • En

Unt

ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО УНТ
UNT NEWS AGENCY

  • ГОЛОВНА
  • УКРАЇНА
  • РЕГІОНИ
  • СВІТ
  • ВІЙНА
  • ПОЛІТИКА
  • КОРУПЦІЯ
  • КРИМІНАЛ
  • СУСПІЛЬСТВО
  • АНАЛІТИКА
  • ПРОЕКТИ
  1. Головна
  2. Новини
  3. Держава
  4. Правоохоронні органи
  5. «Засвічував» локації українських захисників у Краматорську - заарештовано чергового агента квазіреспубліки
 «Засвічував» локації українських захисників у Краматорську - заарештовано чергового агента квазіреспубліки
  • Донецька обласна прокуратура
  • 14 липня 2023, 23:33
  • 361142

«Засвічував» локації українських захисників у Краматорську - заарештовано чергового агента квазіреспубліки

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури мешканцю м. Краматорська повідомлено про підозру у колабораційній діяльності (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

 У липні 2023 року чоловік, підтримуючи військову агресію рф проти України, спілкувався з представником окупаційних сил через месенджер «Telegram» щодо надання допомоги в обстрілах міста. Навіть знаючи, що після їх удару по місцевому закладу харчування, який стався 27 червня, загинули та отримали поранення кілька десятків людей і, зокрема, діти, підозрюваний продовжив вірити хибній російській пропаганді.

 В особистій переписці краматорчанин надіслав своєму співрозмовнику – працівнику «мдб днр» адреси для вчинення нових атак на місто, яке ще не оговталось від пережитого шоку. Зокрема, повідомив координати розташування особового складу Збройних Сил України, тобто українських захисників, які після минулого обстрілу одними з перших кинулись рятувати людей з-під завалів.     

 Чоловік передав дані щодо двох таких локацій, при цьому розуміючи, що ця інформація може спровокувати нову трагедію із людськими жертвами та руйнуванням будівель.

 Наразі його затримано та за клопотанням прокуратури відправлено до слідчого ізолятору. Досудове розслідування здійснюють слідчі ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях. Чоловіку загрожує ув’язнення від 12 до 15 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 10 до 15 років та з конфіскацією майна або без такої.

 Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Важливе

    • Україна
    • 12.07.2025

    Адвокат Литвиненко - агент ?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 31.10.2024

    Як правильно охолодити і подати шампанське для вашої вечірки?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.07.2024

    Судитимуть чотирьох ворожих пропагандистів з Луганщини

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.05.2024

    Повідомлено про підозру псевдозаступнику окупаційної адміністрації Світлодарська

    • Російське вторгнення в Україну
    • 27.05.2024

    Олександр Приймак! Його партнер Володимир Носов має бізнес в Криму і співпрацюють з компаніями Жеваго, Міттала та Круця

Мої відео
Рекомендовані
${ video.source.title }

Відео відсутнє