Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Інженера з технагляду судитимуть за службову недбалість, через яку надлишково сплатили з бюджету майже 270 тисяч гривень

 Інженера з технагляду судитимуть за службову недбалість, через яку надлишково сплатили з бюджету майже 270 тисяч гривень
407263 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ювенальні прокурори Броварської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно інженера технічного нагляду за фактом службової недбалості (ч. 2 ст. 367 КК України).

Розслідуванням встановлено, що обвинувачений здійснював технагляд за будівництвом мініфутбольного поля зі штучним покриттям у смт Згурівка. Він належним чином не обстежив обсяг фактично виконаних робіт та використаних матеріалів і погодив акт, де йшлося про виконання робіт, що фактично не зроблені. Через вказані неправомірні дії державі завдано майже 270 тисяч гривень збитків.

Досудове розслідування здійснювалося Броварським райуправлінням ГУ Нацполіції в Київській області.

 

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео