• Увійти/Зареєструватись
  • Укр
    • Укр
    • Рус
    • En

Unt

  • ГОЛОВНА
  • УКРАЇНА
  • РЕГІОНИ
  • СВІТ
  • ВІЙНА
  • ПОЛІТИКА
  • КОРУПЦІЯ
  • КРИМІНАЛ
  • СУСПІЛЬСТВО
  • АНАЛІТИКА
  • ПРОЕКТИ
  1. Головна
  2. Новини
  3. Держава
  4. Правоохоронні органи
  5. За виправдовування збройної агресії рф судитимуть мешканку Київщини, яка провокувала сутички біля Києво-Печерської Лаври
За виправдовування збройної агресії рф судитимуть мешканку Київщини, яка провокувала сутички біля Києво-Печерської Лаври
  • Прокуратура Київської області
  • 14 жовтня 2023, 00:49
  • 367119

За виправдовування збройної агресії рф судитимуть мешканку Київщини, яка провокувала сутички біля Києво-Печерської Лаври

 

За процесуального керівництва Київської обласної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт стосовно громадянки за фактом виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України (ч. 1, 2 ст. 436-2 КК України).

Розслідуванням встановлено, що обвинувачена з початку повномасштабного вторгнення поширювала на власних сторінках у соціальних мережах дописи, в яких заперечувала збройну агресію рф проти України. Вона представляла її як внутрішній громадянський конфлікт.

Це підтверджено висновками судової лінгвістичної експертизи.

Раніше обвинувачена брала активну участь у протестах проти виселення УПЦ  Московського патріархату з Києво-Печерської Лаври, а також переходу УПЦ МП до Православної церкви України.

Досудове розслідування здійснювалося слідчими ГУ СБ України у м. Києві та Київській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Важливе

    • Україна
    • 12.07.2025

    Адвокат Литвиненко - агент ?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 31.10.2024

    Як правильно охолодити і подати шампанське для вашої вечірки?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.07.2024

    Судитимуть чотирьох ворожих пропагандистів з Луганщини

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.05.2024

    Повідомлено про підозру псевдозаступнику окупаційної адміністрації Світлодарська

    • Російське вторгнення в Україну
    • 27.05.2024

    Олександр Приймак! Його партнер Володимир Носов має бізнес в Криму і співпрацюють з компаніями Жеваго, Міттала та Круця

Мої відео
Рекомендовані
${ video.source.title }

Відео відсутнє