• Увійти/Зареєструватись
  • Укр
    • Укр
    • Рус
    • En

Unt

  • ГОЛОВНА
  • УКРАЇНА
  • РЕГІОНИ
  • СВІТ
  • ВІЙНА
  • ПОЛІТИКА
  • КОРУПЦІЯ
  • КРИМІНАЛ
  • СУСПІЛЬСТВО
  • АНАЛІТИКА
  • ПРОЕКТИ
  1. Головна
  2. Новини
  3. Держава
  4. Правоохоронні органи
  5. Навчають майбутніх працівників міліції «днр» - повідомлено про підозру трьом колишнім правоохоронцям
Навчають майбутніх працівників міліції «днр»  - повідомлено про підозру трьом колишнім правоохоронцям
  • Прокуратура Київської області
  • 24 грудня 2023, 18:25
  • 378587

Навчають майбутніх працівників міліції «днр» - повідомлено про підозру трьом колишнім правоохоронцям

За процесуального керівництва Київської обласної прокуратури заочно повідомлено про підозру трьом колишнім правоохоронцям за фактом колабораційної діяльності (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

За даними слідства, підозрювані раніше працювали в органах МВС України. Підтримуючи агресію рф проти нашої держави, вони добровільно прийняли пропозицію окупантів та обійняли посади в так званому «донецком филиале волгоградской академии мвд рф».

Вони прийняли присягу на вірність окупантам. Їх призначили на посади викладача, заступника начальника філії з навчальної та наукової роботи, а також начальника кафедри державних і цивільно-правових дисциплін.  

На своїх посадах вони протиправно виконували функції, направлені на захист окупаційної влади рф та незаконні завдання, поставлені представниками силових структур держави-агресора.

Досудове розслідування здійснюється слідчими Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві за оперативного супроводу ДВБ Нацполіції України.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Важливе

    • Україна
    • 12.07.2025

    Адвокат Литвиненко - агент ?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 31.10.2024

    Як правильно охолодити і подати шампанське для вашої вечірки?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.07.2024

    Судитимуть чотирьох ворожих пропагандистів з Луганщини

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.05.2024

    Повідомлено про підозру псевдозаступнику окупаційної адміністрації Світлодарська

    • Російське вторгнення в Україну
    • 27.05.2024

    Олександр Приймак! Його партнер Володимир Носов має бізнес в Криму і співпрацюють з компаніями Жеваго, Міттала та Круця

Мої відео
Рекомендовані
${ video.source.title }

Відео відсутнє