• Увійти/Зареєструватись
  • Укр
    • Укр
    • Рус
    • En

Unt

  • ГОЛОВНА
  • УКРАЇНА
  • РЕГІОНИ
  • СВІТ
  • ВІЙНА
  • ПОЛІТИКА
  • КОРУПЦІЯ
  • КРИМІНАЛ
  • СУСПІЛЬСТВО
  • АНАЛІТИКА
  • ПРОЕКТИ
  1. Головна
  2. Новини
  3. Держава
  4. Правоохоронні органи
  5. На Луганщині поліцейські вилучили вибухівку та арсенал боєприпасів
На Луганщині поліцейські вилучили вибухівку та арсенал боєприпасів
  • Поліція Луганської області
  • 26 грудня 2018, 09:15
  • 223789

На Луганщині поліцейські вилучили вибухівку та арсенал боєприпасів

Співробітники Департаменту стратегічних розслідувань спільно з детективами Головного слідчого управління НПУ та співробітниками управління стратегічних розслідувань Луганської області провели санкціонований обшук помешкання жителя м. Рубіжне. До проведення слідчих дій залучили бійців батальйону поліції особливого призначення, кінологів та вибухотехніків поліції Луганщини. Обшук проводився в рамках розслідування кримінального провадження, відкритого за ст. 263 КК України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами».

В ході обшуку поліцейські виявили та вилучили: 18 гранат (РГД-5, Ф-1, РГН), тротилові шашки загальною вагою близько 1500 гр, два осколкових корпусу до протипіхотних мін ПОМ-2, дві сигнальні міни, шість сигнальних патронів. Крім того, вилучено електродетонатор ЕДП, мінний детонатор МД-2, дві запалювальні трубки ЗТП-50, перероблена запальна трубка ЗТП-50, п’ять вибухових механізмів до детонаторів МУВ, три накольні механізми до запальних трубок ЗТП та близько 1100 набоїв різного калібру. Вилучене спрямовано на дослідження до НДЕКЦ.

Встановлено, що вилучені боєприпаси належать зятю господаря будинку, який назбирав арсенал під час проходження військової служби в лавах ЗС України в зоні проведення Антитерористичної операції.

В рамках досудового розслідування слідчим належить встановити місцезнаходження власника вилученого, а головне, навіщо чоловік збирав та зберігав боєприпаси та засоби ураження.

 

Відділ комунікації поліції  Луганської області

 

Важливе

    • Україна
    • 12.07.2025

    Адвокат Литвиненко - агент ?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 31.10.2024

    Як правильно охолодити і подати шампанське для вашої вечірки?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.07.2024

    Судитимуть чотирьох ворожих пропагандистів з Луганщини

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.05.2024

    Повідомлено про підозру псевдозаступнику окупаційної адміністрації Світлодарська

    • Російське вторгнення в Україну
    • 27.05.2024

    Олександр Приймак! Його партнер Володимир Носов має бізнес в Криму і співпрацюють з компаніями Жеваго, Міттала та Круця

Мої відео
Рекомендовані
${ video.source.title }

Відео відсутнє