Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

За клопотанням прокуратури взято під варту двох підозрюваних у збуті наркотиків у великих та особливо великих розмірах

За клопотанням прокуратури взято під варту двох підозрюваних у збуті наркотиків у великих та особливо великих розмірах
113126 ПЕРЕГЛЯДІВ
Прокуратурою Івано-Франківської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, відкритому за фактами збуту жителями Івано-Франківської області наркотичних та психотропних речовин в особливо великих розмірах, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2, ч. 3 ст. 307 КК України.
 

Встановлено, що 16.07.2019 в м. Тисмениці молодик за грошові кошти в сумі 90 000 грн повторно незаконно збув місцевому жителю психотропну речовину – амфетамін приблизною вагою 600 г, що є особливо великим розміром.
 

На даний час зловмисника затримано в порядку ст. 208 КПК України, йому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 307 («Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів») КК України.
 

Крім цього,16 липня 2019 року в ході проведення обшуку будинку за місцем реєстрації та фактичного проживання іншого підозрюваного виявлено та вилучено 100 пакетиків із вмістом особливо небезпечного наркотичного засобу, обіг якого заборонено, – канабісу.
 

Наразі молодика також затримано в порядку ст. 208 КПК України, йому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 («Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів») КК України.
 

За клопотанням прокуратури для обох фігурантів обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.
Пресслужба прокуратури Івано-Франківської області

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео