Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Буковинець сплатить 85 тис грн штрафу за незаконне придбання з метою збуту та транспортування тютюнових виробів

Буковинець сплатить 85 тис грн штрафу за незаконне придбання з метою збуту та транспортування тютюнових виробів
141716 ПЕРЕГЛЯДІВ

 

Прокуратура Чернівецької області підтримала публічне обвинувачення у кримінальному провадженні, за обвинуваченням  мешканця Глибоцького району у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 204 КК України (незаконне придбання з метою збуту та транспортування з цією метою незаконно виготовлених підакцизних товарів).

 

Встановлено, що в червні цього року, обвинувачений перебуваючи на КП МТК «Калинівський ринок» в м. Чернівці, придбав у невстановленої слідством особи 101 ящик (маже 50 000 пачок) тютюнових виробівбез марок акцизного податку України, після чого транспортував їх у сховку з метою подальшого контрабандного вивезення та збуту за кордоном.

 

Однак, довести свій злочинний умисел до кінця не зміг, оскільки його протиправна діяльність була викрита та припинена працівниками Чернівецької митниці ДФС у міжнародному пропускному пункті «Порубне-Сірет» в селі Тереблене Глибоцького району Чернівецької області.

 

Вироком Глибоцького районного суду Чернівецької області чоловіка визнано винним в інкримінованому йому кримінальному правопорушенні та призначено покарання у виді 85 000 гривень штрафу, з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених тютюнових виробів.

 

Пресслужба прокуратури Чернівецької області

 

 

 

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення