Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Прокуратура продовжує відстоювати інтереси держави у земельній сфері

Прокуратура продовжує відстоювати інтереси держави у земельній сфері
25809 ПЕРЕГЛЯДІВ
Херсонським апеляційним судом задоволено апеляційну скаргу прокуратури Херсонської області, подану на рішення Каланчацького районного суду про визнання права постійного користування земельною  ділянкою сільськогосподарського призначення в порядку спадкування.
Підставою оскарження рішення суду прокурором став факт набуття фізичною особою у постійне користування земельної ділянки площею 19,2 га як спадкового майна.
Встановлено, що спірна ділянка була надана особі в постійне користування на підставі державного акта для створення фермерського господарства. Однак законний користувач помер, а відповідне право на землю припинилося у зв’язку з його смертю і не могло входити до складу спадщини. 
Усупереч вимогам земельного та цивільного законодавства суд першої інстанції задовольнив вимоги позивача, чим порушив інтереси держави в особі селищної ради.  

 

Відтак за апеляційною скаргою прокуратури незаконне рішення суду скасовано.
 
Прес-служба прокуратури Херсонської області

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення