• Про нас
  • Контакти
  • Увійти/Зареєструватись
  • Укр
    • Укр
    • Рус
    • En

Unt

ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО УНТ
UNT NEWS AGENCY

  • ГОЛОВНА
  • УКРАЇНА
  • РЕГІОНИ
  • СВІТ
  • ВІЙНА
  • ПОЛІТИКА
  • КОРУПЦІЯ
  • КРИМІНАЛ
  • СУСПІЛЬСТВО
  • АНАЛІТИКА
  • ПРОЕКТИ
  1. Головна
  2. Новини
  3. Держава
  4. Правоохоронні органи
  5. Розтрата понад 19 мільйонів державних коштів: військова прокуратура викрила на Вінниччині злочинну групу
Розтрата понад 19 мільйонів державних коштів: військова прокуратура викрила на Вінниччині злочинну групу
  • Прес-служба Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону
  • 30 травня 2020, 13:12
  • 28888

ВІДКРИТИ ПЕРЕЛІК САЙТІВ ЯКІ ОПУБЛІКУВАЛИ ДАНИЙ МАТЕРІАЛ:

УНТ - Інформаційне Агентство Головне в Україні
УКРАЇНА ІНФОРМ Інформаційне Агентство
Національний комітет по боротьбі з корупцією
Dnipro Inform
Всеукраїнська профспілка юристів
ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОФСПІЛКА ЖУРНАЛІСТІВ
Одеса Інформ Новини України Новости Украины
Тернопіль Інформ Новини України Новости Украины
Запоріжжя Інформ Новини України Новости Украины
Рівне Інформ Новини України Новости Украины
Черкаси Інформ Новини України Новости Украины
Львів Інформ Новини України Новости Украины
Волинь Інформ Новини України Новости Украины
Полтава Інформ Новини України Новости Украины
Чернігів Інформ Новини України Новости Украины
Херсон Інформ Новини України Новости Украины
Миколаїв Інформ Новини України Новости Украины
Харків Інформ Новини України Новости Украины
Житомир Інформ Новини України Новости Украины
PROVEO STAR - ПРОВЕОСТАР — рідке мінеральне добриво для листового живлення рослин
Репродуктивна медицина Київ - НАТІВІТА
Головний портал про відпочинок у Києві
СТУДЕНТИ УКРАЇНИ ВНЗ РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ ВИЩІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ АБІТУРІЄНТИ СТУДЕНТ ВИКЛАДАЧІ СТУДЕНТ УКРАЇНИ
agroindustry.info
medicine-ukraine.info
СТУДЕНТ ІНФОРМ ВНЗ ВИЩІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ АБІТУРІЄНТИ СТУДЕНТ ФОРУМИ ВИКЛАДАЧІ ФОРУМ ДЛЯ СТУДЕНТІВ
Новини України. Новини Києва. Новини України та світу. Новини Дніпра. Інформаційне агентство. Останні новини. Верховна рада. Кабінет Міністрів. Презид
ukraine-people.com
Донецьк Інформ Новини України Новости Украины

Розтрата понад 19 мільйонів державних коштів: військова прокуратура викрила на Вінниччині злочинну групу

Військовою прокуратурою Вінницького гарнізону Центрального регіону України викрито злочинну групу у складі 5 цивільних осіб, з яких одна наразі є діючим працівником поліції.

   За даними слідства, у грудні 2017 року керівник приватного товариства, його власник та фізична особа-підприємець разом з двома спільниками під час капітального будівництва (відновлення) дорожньої мережі охоронного периметру технічної території однієї з військових частин, дислокованої на Вінниччині, скористались службовою недбалістю командира зазначеної частини, який мав контролювати хід виконання робіт. Шляхом завищення обсягів та вартості виконаних робіт, а також службової підробки офіційних документів підозрювані привласнили 3,2 млн. грн, які були їм перераховані  військовою частиною.

   Крім цього, протягом червня-липня 2019 командир військової частини оплатив вказаним особам ще понад 15,9 млн. грн. бюджетних коштів у якості передоплати за фактично не виконані роботи. Отримавши  кошти, учасники злочинної групи в подальшому здійснили низку фінансових операцій з метою їх легалізації через фізичних осіб підприємців, діяльність яких згодом було припинено.

  

   Таким чином, протягом 2017-2019 років зловмисниками було привласнено бюджетні кошти на загальну суму понад 19 млн. грн.

   29.05.2020 підполковнику ЗСУ, командиру військової частини, повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 425 КК України, - недбале ставлення до військової служби, вчинене в умовах особливого періоду, крім воєнного стану.

   Організатору злочинної групи, одному із виконавців та двом пособникам повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 191 та ч. 2 ст. 209 Кримінального кодексу України – привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах, легалізацію (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом, вчинене групою осіб; ще одному із виконавців - за ч. 5 ст. 191 та ч. 2 ст. 366 ККУ, - привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах, вчинене групою осіб, та службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки.

   Досудове розслідування у даному кримінальному провадженні здійснюється слідчими ДБР, розташованому у м. Хмельницькому, за оперативного супроводження Управління СБ України в Вінницькій області.

   Санкціями вказаних вказаних статей Кримінального кодексу України,  передбачено покарання: для командира військової частини - у виді позбавлення волі на строк від 5 до 7 років; для інших учасників злочинної групи - у виді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України

Теги: Військова прокуратура,понад 19 мільйонів ,Розтрата державних коштів, Військова прокуратура Вінницького гарнізону,викрито злочинну групу,Центральний регіон України,командир військової частини,повідомлено про підозру
Автор: Прес-служба Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону

Важливе

    • 27.08.2025

    Бездіяльність Гостомельської військової адміністрації: журналісти звернулися до Президента і КОВА

    • Російське вторгнення в Україну
    • 31.10.2024

    Як правильно охолодити і подати шампанське для вашої вечірки?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.07.2024

    Судитимуть чотирьох ворожих пропагандистів з Луганщини

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.05.2024

    Повідомлено про підозру псевдозаступнику окупаційної адміністрації Світлодарська

    • Російське вторгнення в Україну
    • 27.05.2024

    Олександр Приймак! Його партнер Володимир Носов має бізнес в Криму і співпрацюють з компаніями Жеваго, Міттала та Круця

Мої відео
Рекомендовані
${ video.source.title }

Відео відсутнє