Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Антикорупційні правоохоронні органи взялися за крадіїв корисних копалин Полтавщини

Антикорупційні правоохоронні органи взялися за крадіїв корисних копалин Полтавщини
5436 ПЕРЕГЛЯДІВ

За незаконний видобуток газу у Гадяцькому районі до відповідальності притягнуть осіб з оточення Петра Порошенка.

Серед підозрюваних у розкраданні надр Свистунківсько-Червонолуцького газоконденсатного родовища опинилися: колишній заступник директора з виробництва, економіки та загальних питань і колишня завідувачка сектору геолого-економічної оцінки ресурсної бази Українського державного геологорозвідувального інституту, експерт Державної комісії України по запасах корисних копалин, ексдиректор ТОВ "Аркона Газ-Енергія", а також один головний і один провідний інженер НВФ "Проект-Нафтогаз".

Таку інформацію у понеділок, 3 серпня, оприлюднили на офіційному порталі Національного антикорупційного бюро України, повідомляє Останній Бастіон.

Переліченим вище особам інкримінують організацію корупційної схеми з надання ТОВ "Аркона Газ-Енергія" виключного права на користування надрами газоконденсатного родовища у Гадяцькому районі за штучно заниженою вартістю.

За попередніми результатами досудового слідства, у зв'язку з цим держава не отримала 196,8 мільйона гривень, які вказана комерційна структура мала сплатити за отримання спеціального дозволу.

«Дії всіх шістьох осіб кваліфіковані за частиною 2 статті 28, частиною 2 статті 364 і частиною 1 статті 366 Кримінального кодексу України. При цьому, коло залучених у вчиненні злочину не є вичерпним: детективи НАБУ встановлюють інших можливих співучасників схеми», — йдеться у заяві антикорупційних правоохоронних органів.

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу, НАБУ,видобуток газу
Автор: News Ukraine

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео