Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Президент вимагає зберегти поштові відділення

Президент вимагає зберегти поштові відділення
111805 ПЕРЕГЛЯДІВ

Петро Порошенко плідно поспілкувався  з керівником «Укрпошти» та міністром інфраструктури, на якій з’ясували найважливіші питання, зокрема – наслідки закриття  відділень пошти і зменшення штату листонош. Президент зауважив, що такі міри неприпустимі та закликав шукати інші варіанти оптимізації роботи структури.

Під час зустрічі, яку Президент провів з міністром інфраструктури Володимиром Омеляном і керівником «Укрпошти» Ігорем Смілянським, було піднято кілька нагальних питань. Головна проблема, на яку звернув увагу Петро Порошенко – припинення звільнень працівників «Укрпошти» і зменшення кількості поштових відділень. Ця вимога має кілька причин. Перша – необхідність уникнути збільшення вартості доставки громадянам пенсій. Другий важливий аспект – збереження поштових відділень у віддалених населених пунктах. Третій пункт порядку денного – покращення умов роботи і оплати роботи листонош.

Голова держави звернув увагу на серйозність власних вимог. Порошенко попередив, що не відступиться від своєї позиції і зобов’язав міністра інфраструктури проконтролювати ситуацію. Керівник «Укрпошти» запевнив Президента у тому, що одразу візьметься до виконання доручень.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення