Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Кандидата-комуніста не допустили на вибори

Кандидата-комуніста не допустили на вибори
223604 ПЕРЕГЛЯДІВ

Петро Симоненко не був допущений до реєстрації у кандидати на прийдешні президентські вибори. Таке рішення Центральна виборча комісія повідомила 2 лютого під час чергового засідання. Причиною зазначили те, що політик висувається забороненою в Україні Комуністичною партією.

Петру Симоненку відмовили у реєстрації на президентські вибори. У Центральній виборчій комісії відбулося засідання, під час якого її члени одноголосно прийняли відповідне рішення. Головна причина – потенційний кандидат представляє Комуністичну партію, яка за законом заборонена в Україні. У ЦВК повідомили, що в президентських перегонах не має права брати участь політик, якого висунула партія, що фактично пропагує комуністичного, націонал-соціалістичного або іншого з заборонених режимів. Як відомо, в Україні офіційно була заборонена Комуністична партія, а також її ідеологія та символіка.

Петро Симоненко подав заявку на участь у виборах ще 29 січня. Однак за підсумками рішення, прийнятого ЦВК політику повідомили, що він може зареєструватися лише як само висуванець. Окрім Симоненка, ЦВК відмовила у реєстрації ще 4 потенційним кандидатам. Причинами були названі порушення правил щодо подачі документів або невнесення передбаченої законом застави.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення