Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

До Петра Порошенка їде з візитом президент Румунії

До Петра Порошенка їде з візитом президент Румунії
238576 ПЕРЕГЛЯДІВ

Історія точно має здатність повторюватися, адже більше 300 років тому, Румунія, як і зараз, висловлює підтримку Україні у боротьбі за незалежність – до України з візитом їде президент Румунії


Історія точно має здатність повторюватися, адже більше 300 років тому, Румунія, як і зараз, висловлює підтримку Україні у боротьбі за незалежність – до України з візитом їде президент Румунії.
Як зазначає Петро Порошенко, дана зустріч відбудеться 17 березня у рамках підготовки українського уряду до засідання Ради Європейського Союзу, що запланована 19 березня.
Нагадаємо, що минулого тижня президент Румунії відвідав Польщу з метою обговорення подальших спільних дій та військової консультації, щодо надання допомоги Україні.
Як зазначає Петро Порошенко, ця зустріч має бути надзвичайно плідною, адже Президент хоче забезпечити широкий діалог з проблем конфлікту України на засіданні Ради ЄС.
«На моїх плечах – велика відповідальність. Конфлікт в України є проблемою усієї Європи. Країни ЄС та Великої сімки беззаперечно виказують нам підтримку, але і вони повинні відчути себе відповідальними за все, що зараз відбувається на теренах східної Європи» - зазначає Президент України.
Щодо питань, які лідери держави обговорять 17 березня – досі достовірно невідомо. Єдине, що можна точно припустити, так це прийняття рішення з подальшої міжнародної співпраці України з Румунією та координації спільних дій та консультацій.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення