• Про нас
  • Контакти
  • Увійти/Зареєструватись
  • Укр
    • Укр
    • Рус
    • En

Unt

ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО УНТ
UNT NEWS AGENCY

  • ГОЛОВНА
  • УКРАЇНА
  • РЕГІОНИ
  • СВІТ
  • ВІЙНА
  • ПОЛІТИКА
  • КОРУПЦІЯ
  • КРИМІНАЛ
  • СУСПІЛЬСТВО
  • АНАЛІТИКА
  • ПРОЕКТИ
  1. Головна
  2. Новини
  3. Держава
  4. Регіони України
  5. Як діяти, якщо окупаційні адміністрації примусово мобілізували людину на тимчасово окупованій території України.
Як діяти, якщо окупаційні адміністрації примусово мобілізували людину на тимчасово окупованій території України.
  • Івано-Франківський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
  • 15 лютого 2023, 19:58
  • 356694

Як діяти, якщо окупаційні адміністрації примусово мобілізували людину на тимчасово окупованій території України.

Як діяти, якщо окупаційні адміністрації примусово мобілізували людину на тимчасово окупованій території України.
«Національне інформаційне бюро / National Information Bureau» підготувало роз’яснювальні матеріали:
Зібрати та зафіксувати усю можливу інформацію про примусову мобілізацію та дані про примусово мобілізованих осіб з будь-яких доступних джерел.
Повідомити про зникнення до:
Національного інформаційного бюро
Правоохоронних органів
Детальніше: https://nib.gov.ua/mobilized/uk.pdf
Якщо потрібна правова допомога — звертайтеся до системи БПД:
Проконсультуємо та надамо необхідну інформацію.
Допоможемо скласти:
звернення до державних установ, правоохоронних органів та органів військового управління; документи для оскарження дій державних органів у судовому порядку*.
Як звернутися
Отримати усну консультацію чи інформацію можна у контакт-центрі системи БПД: 0 800 213 103 дзвінки безкоштовні, юристи на лінії пн-пт з 8:00 до 19:00, сб-нд з 9:00 до 18:00. Для з’єднання з оператором у голосовому меню натисніть 3.
Або завітайте до найближчого з наших бюро: https://bit.ly/bpd_buro
*Ця послуга, а також, за потреби, представництво у суді, надається категоріям громадян, що визначені у ст. 14 ЗУ «Про безоплатну правову допомогу», уточнити право на послугу можна у контакт-центрі.

Важливе

    • Україна
    • 12.07.2025

    Адвокат Литвиненко - агент ?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 31.10.2024

    Як правильно охолодити і подати шампанське для вашої вечірки?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.07.2024

    Судитимуть чотирьох ворожих пропагандистів з Луганщини

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.05.2024

    Повідомлено про підозру псевдозаступнику окупаційної адміністрації Світлодарська

    • Російське вторгнення в Україну
    • 27.05.2024

    Олександр Приймак! Його партнер Володимир Носов має бізнес в Криму і співпрацюють з компаніями Жеваго, Міттала та Круця

Мої відео
Рекомендовані
${ video.source.title }

Відео відсутнє