• Про нас
  • Контакти
  • Увійти/Зареєструватись
  • Укр
    • Укр
    • Рус
    • En

Unt

ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО УНТ
UNT NEWS AGENCY

  • ГОЛОВНА
  • УКРАЇНА
  • РЕГІОНИ
  • СВІТ
  • ВІЙНА
  • ПОЛІТИКА
  • КОРУПЦІЯ
  • КРИМІНАЛ
  • СУСПІЛЬСТВО
  • АНАЛІТИКА
  • ПРОЕКТИ
  1. Головна
  2. Новини
  3. Держава
  4. Регіони України
  5. Робочий візит керівника Одеської юстиції Руслана Сауляка до м. Білгород-Дністровський
Робочий візит керівника Одеської юстиції Руслана Сауляка до м. Білгород-Дністровський
  • Південне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Одеса)
  • 19 липня 2019, 15:35
  • 112965

ВІДКРИТИ ПЕРЕЛІК САЙТІВ ЯКІ ОПУБЛІКУВАЛИ ДАНИЙ МАТЕРІАЛ:

УНТ - Інформаційне Агентство Головне в Україні
УКРАЇНА ІНФОРМ Інформаційне Агентство
Новини України. Новини Києва. Новини України та світу. Новини Дніпра. Інформаційне агентство. Останні новини. Верховна рада. Кабінет Міністрів. Презид

Робочий візит керівника Одеської юстиції Руслана Сауляка до м. Білгород-Дністровський

Сьогодні керівник юстиції Одещини Руслан Сауляк перебуває з робочим візитом у м. Білгород-Дністровський.

У рамках поїздки Руслан Сауляк зустрівся з працівниками ПАТ «Гемопласт» та розповів про основні напрямки роботи Головного територіального управління юстиції в Одеській області.

Руслан Сауляк нагадав, що 21 липня в Україні відбудуться вибори народних депутатів та акцентував увагу присутніх на важливості прийти на виборчу дільницю та проголосувати за свого кандидата: «Всі ви знаєте, що в цю неділю у нас відбудуться дострокові вибори, а тому прийти на виборчу дільницю та зробити свій вибір – наш обов’язок. Адже ми обираємо не лише своє майбутнє, а й майбутнє наших дітей!».

Керівник юстиції розповів про основні порушення, які відбуваються під час голосування, та застеріг присутніх від їх вчинення. 

Також Руслан Сауляк розповів про нову ініціативу Мін’юсту - #ЧеснаПлатіжка та повідомив, що на сайті міністерства з’явився калькулятор розрахунку чесної платіжки, скориставшись яким громадяни можуть самостійно розрахувати комунальні тарифи на тепло та гарячу воду.

Такі зустрічі є надзвичайно важливими, адже дозволяють отримати нові знання та обмінятися досвідом – підсумували присутні.

Теги: #ЯМП #ЯМаюПравоГолосу #ЧеснаПлатіжка #JustOdesa
Автор: Південне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Одеса)

Важливе

    • 27.08.2025

    Бездіяльність Гостомельської військової адміністрації: журналісти звернулися до Президента і КОВА

    • Російське вторгнення в Україну
    • 31.10.2024

    Як правильно охолодити і подати шампанське для вашої вечірки?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.07.2024

    Судитимуть чотирьох ворожих пропагандистів з Луганщини

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.05.2024

    Повідомлено про підозру псевдозаступнику окупаційної адміністрації Світлодарська

    • Російське вторгнення в Україну
    • 27.05.2024

    Олександр Приймак! Його партнер Володимир Носов має бізнес в Криму і співпрацюють з компаніями Жеваго, Міттала та Круця

Мої відео
Рекомендовані
${ video.source.title }

Відео відсутнє