• Про нас
  • Контакти
  • Увійти/Зареєструватись
  • Укр
    • Укр
    • Рус
    • En

Unt

ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО УНТ
UNT NEWS AGENCY

  • ГОЛОВНА
  • УКРАЇНА
  • РЕГІОНИ
  • СВІТ
  • ВІЙНА
  • ПОЛІТИКА
  • КОРУПЦІЯ
  • КРИМІНАЛ
  • СУСПІЛЬСТВО
  • АНАЛІТИКА
  • ПРОЕКТИ
  1. Головна
  2. Новини
  3. Держава
  4. Регіони України
  5. У Дніпрі започаткували футбольний турнір пам’яті загиблих десантників
У Дніпрі започаткували футбольний турнір пам’яті загиблих десантників
  • УКРАЇНА ІНФОРМ
  • 17 вересня 2019, 03:00
  • 62125

У Дніпрі започаткували футбольний турнір пам’яті загиблих десантників

Турнір “Дух десантника – сила воїна” вперше пройшов на житловому масиві Ломівський. У ньому взяли участь чотири команди – три аматорські та ветерани-професіонали. 

Хоча подія присвячена пам’яті загиблих воїнів, тут не було місця суму. Футболісти й організатори принципово вирішили – буде свято спортивне та драйвове.

“Ми передаємо свій позитивний настрій, а не сум і печаль. Ми покинули всі свої справи і у веселій компанії проводимо час. Запрошуємо долучатися всіх бажаючих. Тепер такий турнір буде щорічним”, - каже учасник Юрій Олефір.

У турнірі, який організували на території 134-ї школи, взяли участь ветерани  футбольного клубу “Горизонт”, а також команди 10-го хлібозаводу, житлового масиву Ломівський та друзів Павла Ніконова – одного  десантників, загиблого у збитому над Луганськом ІЛ-76.

Підтримку в організації турніру надав МБФ “Солідарність”.

“Хочеться покращити життя тих, хто повертається із зони бойових дій. Фонд постійно організовує дозвілля бійців та їхніх родин”, - розповіла віцепрезидентка МБФ “Солідарність” Яна Іванілова.

Організатор змагань, голова ГО “Родинне коло” Сергій Ніконов,  каже: такі турніри будуть проходити саме у спальних районах міста, щоб згуртувати і різні покоління. А ще – аби вкотре нагадати, кому маємо завдячувати за мирне небо.

“Я вкотре завдячую фонду “Солідарність” та особисто Олександру Володимировичу Петровському. З яким питанням не зверталися, завжди підтримують”, - поділився він.

Команда “Ломівського” виборола перше місце, обійшовши ветеранів “Горизонту” з рахунком 2:1. Другими стали “хлібозаводівці”, “бронза” дісталася “десантникам".

Кожна команда отримала кубок та визначила кращого гравця.

Важливе

    • Україна
    • 12.07.2025

    Адвокат Литвиненко - агент ?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 31.10.2024

    Як правильно охолодити і подати шампанське для вашої вечірки?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.07.2024

    Судитимуть чотирьох ворожих пропагандистів з Луганщини

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.05.2024

    Повідомлено про підозру псевдозаступнику окупаційної адміністрації Світлодарська

    • Російське вторгнення в Україну
    • 27.05.2024

    Олександр Приймак! Його партнер Володимир Носов має бізнес в Криму і співпрацюють з компаніями Жеваго, Міттала та Круця

Мої відео
Рекомендовані
${ video.source.title }

Відео відсутнє