Фінал з баскетболу: яка школа сильніша у Дніпрі?

174574 ПЕРЕГЛЯДІВ

В спорткомплекс і«Шинник» пройшов Фінал чотирьох «Шкільних ігор Дніпра з баскетболу». Цьогоріч в змаганнях взяли участь 34 школи.

Учасники - це хлопці та дівчата 2006 року народження, які протягом трьох тижнів виборювали право вийти до вирішальної стадії змагань та зіграти на майданчику БК “Дніпро” Фінал чотирьох серед школярів не викликав такого ажіотажу, як фінал Кубку України в Дніпрі, але шкільний баскетбол - це все ж таки емоції, а не змістовна гра. Попри порожній зал, матчі відбулися у супроводі всіх атрибутів баскетбольного поєдинку. Це і група підтримки, фанатські банери та вболівальники - батьки з однокласниками.

Показати результативні поєдинки не завадили гравцям ані футбольна форма, ані звичайні кеди замість баскетбольних кросівок. У дівчат чемпіонками стали гравці НВК номер 29, які виграли в фіналі у школи №91 з рахунком 20:3. А звання чемпіонів у хлопців вибороли вихованці школи №70, які обіграли у фіналі НВК №10 - 20:9.