Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Дніпровський апеляційний суд розглянув висновки експертизи у справі генерал-майора Назарова

Дніпровський апеляційний суд розглянув висновки експертизи у справі генерал-майора Назарова
62052 ПЕРЕГЛЯДІВ

Павлоградський райсуд у 2017-му засудив генерал-майора Віктора Назарова на 7 років за службову недбалість щодо збитого Іл-76. Втім тоді військовий подав апеляцію з вимогою провести повторну експертизу. Її проводили близько двох років.

Сотню сторінок висновків суддя зачитувала кілька годин.

«В цій експертизі принаймні моя провина напряму вже не визначається. Експертами зроблено висновок, що безпосередньою причиною збиття літака були дії терористів. Тобто фактично визнають, що це був терористичний акт», — каже підозрюваний Віктор Назаров.

За шість років судової тяганини родичі загиблих десантників втратили віру, що винних таки покарають.

Справу продовжать розглядати 24 вересня. Досі з Офісу Генпрокурора чекатимуть додаткові матеріали кримінального провадження.

Нагадаємо, у 2014-му на Луганщині збили літак ІЛ-76. 40 військовослужбовців 25-ї окремої десантної бригади й 9 членів екіпажу загинули. Тоді Віктор Назаров очолював штаб антитерористичної операції.

Теги: суд,генерал Назаров,ІЛ-76,експертиза

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео