Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

На пляжах Дніпропетровщини поліпшився стан води

На пляжах Дніпропетровщини поліпшився стан води
15376 ПЕРЕГЛЯДІВ

Збудників інфекційних захворювань у воді не виявлено. Перевищення рівня кишкової палички спостерігається на пляжах Кривого Рогу, у Верхньодніпровську та Новомосковську. Такі дані оприлюднила пресслужба Дніпропетровського обласного лабораторного центру.

Погода ще дозволяє мешканцям Дніпропетровщини купатися у водоймах, а лабораторний центр констатує — наприкінці літа стан води на пляжах області значно покращився.

«Лабораторний контроль здійснюється за наявністю у воді збудників інфекційних захворювань, які становлять безпосередню загрозу для здоров’я людини, — повідомляють у Дніпропетровському ОЛЦ. — Проводиться дослідження індексу ЛКП (лактозопозитивної кишкової палички), що є опосередкованим показником можливої наявності збудника інфекційних захворювань у разі його перевищення. Крім того, здійснюються дослідження рівня бактеріальних вірусів коліфагів».

Згідно з отриманими результатами, минулого тижня збудників інфекційних хвороб на міських пляжах області не виявлено. З 73 проб у 10 встановлено перевищення рівня лактозопозитивної кишкової палички. Виявлено перевищення показника коліфагів у пробі воді водоймища пляжу Південний ГЗК у Кривому Розі. Тут зафіксований і високий рівень індексу ЛКП. Як і на пляжі по вул. Маршака у Кривому Розі, на пляжі м. Верхньодніпровськ, на пляжі КП НККП м. Новомосковськ, вул. Паланочна, 20.

У той же час, відмічається поліпшення якості води у зоні відпочинку у Кам’янському, на пляжі Монастирського острову, у «Парку культури та відпочинку Придніпровський» у Дніпрі, на пляжі Нікополя.

Теги: Дніпропетровщина,пляжі,якість води

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео