Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Юний вчений із Дніпра спромігся привернути увагу дорослих до проблем з екологією!

Юний вчений із Дніпра спромігся привернути увагу дорослих до проблем з екологією!
82438 ПЕРЕГЛЯДІВ

Неймовірно, наскільки голосно іноді можуть говорити діти! Цього року одному із юних вчених із Дніпра таки вдалось привернути увагу дорослих до того, що відбувається з нашими річками. Він закликав усіх зупинитись і на хвилину замислитись над тим, що наше недбале ставлення вбиває природу навколо нас. І якщо комусь і подобається жити в купі бруду, то природа просто не може прибрати себе сама.

Щороку Національний еколого-натуралістичний центр та Інститут гідробіології НАН влаштовують конкурс серед науково-освітніх проєктів, який має назву: “Вчителі та учні досліджують явища цвітіння водойм України”. Цей рік не став винятком. Друге місце в ньому посів наш юний дослідник – Назар Чудаєв. У цей рік бика він символічно звернув увагу на дослідження забруднення річки Бик.

На конкурсі його роботу відмітили за охайність та старанність виконання. Серед 22 робіт з різних областей України: Вінницької, Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Луганської, Одеської, Полтавської, Херсонської, Черкаської, Чернівецької та Чернігівської областей, саме ця змогла привернути найбільшу увагу членів комісії. Вони відмітили роботу учня 10-А класу Петропавлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 з професійним навчанням Назара Чудаєва.

Разом зі своєю вчителькою біології він зміг дослідити явище цвітіння на річці Бик. Проте, на відміну від інших, він не просто представив теоретичний звіт, а й самостійно визначив збудник цвітіння та наніс місце, яке дослідив на інтерактивну карту. Крім того, всі охочі можуть ознайомитись з його власним роликом на платформі Youtube. В ньому хлопець розповідає про основні результати дослідження та показує, як наша недбалість шкодить усьому, що нас оточує.

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео