Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Юний вчений із Дніпра спромігся привернути увагу дорослих до проблем з екологією!

Юний вчений із Дніпра спромігся привернути увагу дорослих до проблем з екологією!
75099 ПЕРЕГЛЯДІВ

Неймовірно, наскільки голосно іноді можуть говорити діти! Цього року одному із юних вчених із Дніпра таки вдалось привернути увагу дорослих до того, що відбувається з нашими річками. Він закликав усіх зупинитись і на хвилину замислитись над тим, що наше недбале ставлення вбиває природу навколо нас. І якщо комусь і подобається жити в купі бруду, то природа просто не може прибрати себе сама.

Щороку Національний еколого-натуралістичний центр та Інститут гідробіології НАН влаштовують конкурс серед науково-освітніх проєктів, який має назву: “Вчителі та учні досліджують явища цвітіння водойм України”. Цей рік не став винятком. Друге місце в ньому посів наш юний дослідник – Назар Чудаєв. У цей рік бика він символічно звернув увагу на дослідження забруднення річки Бик.

На конкурсі його роботу відмітили за охайність та старанність виконання. Серед 22 робіт з різних областей України: Вінницької, Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Луганської, Одеської, Полтавської, Херсонської, Черкаської, Чернівецької та Чернігівської областей, саме ця змогла привернути найбільшу увагу членів комісії. Вони відмітили роботу учня 10-А класу Петропавлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 з професійним навчанням Назара Чудаєва.

Разом зі своєю вчителькою біології він зміг дослідити явище цвітіння на річці Бик. Проте, на відміну від інших, він не просто представив теоретичний звіт, а й самостійно визначив збудник цвітіння та наніс місце, яке дослідив на інтерактивну карту. Крім того, всі охочі можуть ознайомитись з його власним роликом на платформі Youtube. В ньому хлопець розповідає про основні результати дослідження та показує, як наша недбалість шкодить усьому, що нас оточує.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео