Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

93 роки сьогодні виповнилось відомій актрисі з Дніпра! Вітаємо талант!

93 роки сьогодні виповнилось відомій актрисі з Дніпра! Вітаємо талант!
56672 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні, 22 січня, святкує свій День народження відома дніпровська актриса. Жінка все життя присвятила творчості. Вона виступала Дніпровському театрі драми й комедії, отримала звання Народної артистки України та почесного громадянина Дніпра. Людмила Вершиніна – це не просто жінка з великої літери, це легенда, яку ми пронесемо через століття.

Її творчий шлях почався ще 70 років тому, а триває й досі. Вона грала в понад 200 театральних виставах. Про неї в Дніпрі знають навіть ті, хто не в захваті від театральної гри. Проте хоча б один раз побачивши, як грає Людмила, забути це вже буде неможливо. Вона не просто розуміє кожного свого героя, вона живе його життям на сцені.

На жаль, зараз вона перебуває у лікарні, проте лікарі запевняють, що турбуватись не варто. Ми ще зможемо побачити багато її виступів, які вразять кожного. Як на сцені, так і в житті, вона пречудова людина. Тож лікарям так само радісно, як і самій іменинниці.

Сергій Риженко на своїй сторінці в Фейсбуці зазначив: “Мекка нашої культури, Людмила Вершиніна – діамант. У свої 93 сповнена оптимізму. Її чекають ролі”. А ми з нетерпінням чекаємо її наступних виступів.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео