• Про нас
  • Контакти
  • Увійти/Зареєструватись
  • Укр
    • Укр
    • Рус
    • En

Unt

ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО УНТ
UNT NEWS AGENCY

  • ГОЛОВНА
  • УКРАЇНА
  • РЕГІОНИ
  • СВІТ
  • ВІЙНА
  • ПОЛІТИКА
  • КОРУПЦІЯ
  • КРИМІНАЛ
  • СУСПІЛЬСТВО
  • АНАЛІТИКА
  • ПРОЕКТИ
  1. Головна
  2. Новини
  3. Держава
  4. Уряд
  5. Юристка системи БПД допомогла бабусі захисти права її онуків
Юристка системи БПД допомогла бабусі захисти права її онуків
  • Івано-Франківський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
  • 15 лютого 2022, 15:09
  • 332548

ВІДКРИТИ ПЕРЕЛІК САЙТІВ ЯКІ ОПУБЛІКУВАЛИ ДАНИЙ МАТЕРІАЛ:

УНТ - Інформаційне Агентство Головне в Україні
УКРАЇНА ІНФОРМ Інформаційне Агентство
Національний комітет по боротьбі з корупцією
Dnipro Inform
Всеукраїнська профспілка юристів
ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОФСПІЛКА ЖУРНАЛІСТІВ
Одеса Інформ Новини України Новости Украины
Тернопіль Інформ Новини України Новости Украины
Запоріжжя Інформ Новини України Новости Украины
Рівне Інформ Новини України Новости Украины
Черкаси Інформ Новини України Новости Украины
Львів Інформ Новини України Новости Украины
Волинь Інформ Новини України Новости Украины
Полтава Інформ Новини України Новости Украины
Чернігів Інформ Новини України Новости Украины
Херсон Інформ Новини України Новости Украины
Миколаїв Інформ Новини України Новости Украины
Харків Інформ Новини України Новости Украины
Житомир Інформ Новини України Новости Украины
PROVEO STAR - ПРОВЕОСТАР — рідке мінеральне добриво для листового живлення рослин
Репродуктивна медицина Київ - НАТІВІТА
Головний портал про відпочинок у Києві
СТУДЕНТИ УКРАЇНИ ВНЗ РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ ВИЩІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ АБІТУРІЄНТИ СТУДЕНТ ВИКЛАДАЧІ СТУДЕНТ УКРАЇНИ
agroindustry.info
medicine-ukraine.info
СТУДЕНТ ІНФОРМ ВНЗ ВИЩІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ АБІТУРІЄНТИ СТУДЕНТ ФОРУМИ ВИКЛАДАЧІ ФОРУМ ДЛЯ СТУДЕНТІВ
Новини України. Новини Києва. Новини України та світу. Новини Дніпра. Інформаційне агентство. Останні новини. Верховна рада. Кабінет Міністрів. Презид
ukraine-people.com
Донецьк Інформ Новини України Новости Украины
Khmelnitsky Inform.com
Ivano-Frankivsk
Sumy Inform
Chernivtsi Inform
Vinnytsia Inform
Ark Inform
Kropyvnytskyi Inform
Lugansk Inform
Kiev Inform
Zakarpattia Inform
МЕДІА ХОЛДИНГ УКРАЇНА
Стоп Корупція
SPORT UKRAINE Новини спорту

Юристка системи БПД допомогла бабусі захисти права її онуків

На жаль, позбавлення батьківських прав не є поодинокими випадками у юридичній практиці. Перед тим, як наважитись на такий вагомий крок і запустити юридичний механізм позбавлення батьківських прав необхідно зважити всі «за» і «проти». 

Саме з такою проблемою до  Тлумацького бюро правової допомоги Івано-Франківського місцевого центру з надання БВПД звернулася пані Марія, яка декілька років разом із чоловіком виховує двох онуків. 

Рідні батьки дітей жодної допомоги у вихованні дітей не надають і надавати не планують. Пані Марія до останнього сподівалась на «виправлення» її сина та невістки, але усвідомлюючи, що ситуація не змінюється впродовж років вирішила позбавити їх батьківських прав і оформити опіку над внуками.

На надання правової допомоги було уповноважено юристку бюро Наталію Чігур,  яка  зібравши докази того, що батьки дітей систематично ухилялися від виконання батьківських обов`язків, неодноразово залишали малолітніх дітей без нагляду, зловживали алкогольними напоями, а також не забезпечили належні умови для нормального життя та розвитку дітей,   підготувала  та подала позовну заяву до суду з вимогою про  позбавлення батьківських прав та встановлення опіки щодо малолітніх дітей. 

В ході судового розгляду було підтверджено те, що протягом останніх кількох років про дітей піклується бабуся, яка забезпечує онуків усім необхідним, діти відвідують гуртки та мають належні умови для життя.

Представник Служби у справах дітей в судовому засіданні вимоги позову підтримала, просила їх задовольнити, повністю підтвердила зазначені в позовній заяві обставини.

В судовому засіданні, також, було заслухано дитину, якій вже виповнилося 10 років, та яка просила призначити бабусю її опікуном.

Взявши до уваги всі обставини справи, Тлумацький районний суд Івано-Франківської області ухвалив:  позбавити відповідачів батьківських прав та стягнути аліменти на утримання двох дітей з батька й матері на користь бабусі, призначити бабусю опікуном дітей. 

Статтею 171 СК України передбачено, що дитина має право на те, щоб бути вислуханою батьками, іншими членами сім`ї, посадовими особами з питань, що стосуються її особисто, а також з питань сім`ї. Дитина, яка може висловити свою думку, має бути вислухана при вирішенні між батьками, іншими особами спору щодо її виховання, місця проживання, у тому числі при вирішенні спору про позбавлення батьківських прав, поновлення батьківських прав, а також спору щодо управління її майном. Проте суд має право постановити рішення всупереч думці дитини, якщо цього вимагають її інтереси, - коментує Наталія Чігур.

Ця справа в Єдиному державному реєстрі судових рішень:https://reyestr.court.gov.ua/Review/99787483

Автор: Івано-Франківський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Важливе

    • 27.08.2025

    Бездіяльність Гостомельської військової адміністрації: журналісти звернулися до Президента і КОВА

    • Російське вторгнення в Україну
    • 31.10.2024

    Як правильно охолодити і подати шампанське для вашої вечірки?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.07.2024

    Судитимуть чотирьох ворожих пропагандистів з Луганщини

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.05.2024

    Повідомлено про підозру псевдозаступнику окупаційної адміністрації Світлодарська

    • Російське вторгнення в Україну
    • 27.05.2024

    Олександр Приймак! Його партнер Володимир Носов має бізнес в Криму і співпрацюють з компаніями Жеваго, Міттала та Круця

Мої відео
Рекомендовані
${ video.source.title }

Відео відсутнє