Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

За мову ненависті до України — блокування телеканалу

За мову ненависті до України — блокування телеканалу
2144 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Латвії Національною радою електронних ЗМІ (NEPLP) заблоковано російський телеканал «Россия РТР». Приводом являється мова ненависті до України.

Головним прикладом є Ольга Скабєєва, ведуча телепрограми «60 хвилин», яка постійно принижує Україну. В одному із своїх випусків жінка сказала, що Україна є терористичною державою, а Петро Порошенко — головний терорист. Також вона пропонувала направити російські війська в Україну, аби вирішити конфлікт на її території і заспокоїти обидві сторони: Росію і Україну.

Івар Аболіньш, який являється головою правління NEPLP, сказав, що таким чином він захищає інформаційний простір своєї країни від неправдивої інформації.

Це вже не вперше, коли Латвія так чинить по відношенню до російського телеканалу. У січні 2019 року його заборонили на 3 місяці.

Теги: Латвія,блокування телеканалу

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео