Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

В Україні з’явився план реформ

В Україні з’явився план реформ
106463 ПЕРЕГЛЯДІВ

Реформи в Україні – це питання, що не дає спокою широким верствам громадян

Реформи в Україні – це питання, що не дає спокою широким верствам громадян. Головне те, що цей букет змін має свій план забезпечення? Тепер вже так, адже ще вчора Верховна рада ухвалила план реформ – нову стратегію запровадження державних інновацій.
Рішення було прийнято голосами 256 народних обранців.
За словами Володимира Гройсмана, новий план – це зовсім новий вектор впровадження змін у державі, якого при жодному колишньому уряді просто-на просто не було. До стратегії входить 7 розділів, в яких значаться 182 нових законопроекти, а також, увага, 300 змін до існуючого законодавства та документів, необхідних для проведення реформ.
Основою цього плану стала Угода про асоціацію з ЄС, а також Стратегія-2020, ухвалена ще на початку весни. Крім цього до уваги взяли позачергове послання Президента у 2014 році Коаліційній раді, та Програму діяльності Кабінету Міністрів.
Щодо підготовки плану, то тут участь взяли 89 народних обранців.
Саме прийняття рішення Володимир Гройсман назвав історичним: «Важливо те, який документ ми приймаємо сьогодні. Це наш новий план. Керуючись ним, ми здобудемо інструменти ефективного введення та моніторингу реформ. Це й насправді історичний момент».

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео