Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Парламент не прийняв жодного закону стосовно Донбасу

Парламент не прийняв жодного закону стосовно Донбасу
26712 ПЕРЕГЛЯДІВ

За сто днів роботи було прийнято безліч законодавчих ініціатив, проте, як зазначають експерти – всі ці закони лише мимохідь стосуються найпроблемнішого регіону сьогодення

За сто днів роботи було прийнято безліч законодавчих ініціатив, проте, як зазначають експерти – всі ці закони лише мимохідь стосуються найпроблемнішого регіону сьогодення.
Головним пунктом стосовно війни на Донбасі – було відведення важкого озброєння, крім цього Мінські домовленості наголошували на тому, що слід надати більше автономії місцевому самоврядуванню.
Як зазначають народні депутати – не можна вирішити питання автономії та самоврегулювання регіону поспіхом, тим паче, що Росія майже не виконує домовленості, які були заключені 12 лютого.
Крім того, зараз немає сенсу вирішувати якісь дрібні справи у Донецькій та Луганській областях, коли в окремих районах ще відбуваються активні перестрілки між окремими групами терористів та українською армією.
Депутат Матвієнко розповідає, що з боку українського уряду дотримано усіх умов, щодо встановлення миру, проте видавати якісь законопроекти стосовно соціальної, економічної та територіальної сфери життя Донбасу зараз не варто, адже конфлікт ще досі не вичерпано і агресор не зупиняє свій наступ.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео