Тігіпко претендує на ВТБ банк

Тігіпко претендує на ВТБ банк

ТАСкомбанк Сергія Тігіпка залишився єдиним претендентом у конкурсі з відбору кваліфікаційних інвесторів для ВТБ банку.
Заявки на конкурс подали ТАСкомбанк та Альфа-Банк. Але остання фінустанова, не здійснила гарантований внесок. Таким чином, єдиним претендентом залишився банк Сергія Тігіпка. На балансі ВТБ банку рахується близько 600 об'єктів нерухомості.
Як відомо, 28 листопаду 2018 року на підставі рішення Правління НБУ Фондом гарантування розпочато процедуру виведення АТ «ВТБ БАНК» з ринку і запроваджено тимчасову адміністрацію.
Нагадаємо, вчора Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомив, що відмовляється від проведення конкурсу з визначення приймаючого банку з метою відчуження йому зобов'язань неплатоспроможного ВТБ Банку і визнає його таким, що не відбувся.
Таким чином фіну станова буде виведена з ринку України згідно ст.2 Закону «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».

Тегі: Тігіпко,банк,фонд гарантування вкладів
СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...