Незабаром в Києві з’явиться величезний конкурент ТРЦ Ocean Plaza
Поступово столицю заполонюють торгово-розважальні гіганти, в яких можна провести цілий день, не помічаючи плину часу.
Поступово столицю заполонюють торгово-розважальні гіганти, в яких можна провести цілий день, не помічаючи плину часу.
Наразі стартує проект по створенню нового ТРЦ, зводити який планує компанія «Мандарин-плаза».
«Оселити» гіганта планують на Либідській площі в межах 5-поверхової будівлі.
Охочі до розваг та шопінгу матимуть змогу повеселитись на гірськолижному серфінгу, покататись на величезному роледромі, а також перевірити свою витривалість та фізичну підготовку на скеледромі.
На початку, компанія планувала звести на цій території поверхівку, але чомусь вирішили створити ще одну розважальну безодню, але вже у футуристичному напрямку оформлення, і це попри те, що поряд вже існує гігант під назвою ТРЦ Ocean Plaza.
Слід зазначити, що така компанія як ТОВ «Мандарин-плаза» вже зарекомендувала себе в столиці як автор Blockbaster Mall, що діє на Петрівці, а також Lavina Mall, розташований на Берковцях.