Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Прокуратура вимагає повернути з незаконного користування земельну ділянку вартістю близько 2 млн грн

Прокуратура вимагає повернути з незаконного користування земельну ділянку вартістю близько 2 млн грн
89606 ПЕРЕГЛЯДІВ
Маріупольською місцевою прокуратурою №2 до Господарського суду Донецької області пред’явлено позов про зобов’язання підприємця звільнити земельну ділянку, право розпоряджатись якою на підставі договору оренди закінчилось для нього у березні 2019 року.
 
Так, під час вивчення стану додержання законності у земельній сфері прокуратура встановила, що у 2009 році між Маріупольською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір оренди земельної ділянки із земель запасу житлової та громадської забудови площею майже 0,4 га та вартістю понад 1 млн 926 тис грн для розміщення та подальшого функціонування автомобільної газонаповнювальної компресорної станції.
 
Однак після того, як у березні 2019 року строк договору сплив, орендар міській раді землю не повернув та продовжує незаконно користуватись нею.
 
Наразі судом відкрито провадження у справі та розпочато судовий розгляд.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення