Незаконна забудова Батиєвої гори у Києві

Незаконна забудова Батиєвої гори у Києві

Столична прокуратура вимагає в судовому порядку повернення у громадське користування земельної ділянки еко-зони. Земля природного парку, яка входить у ландшафтний комплекс Батиєвої гори у Солом’янському районі опинилася під загрозою незаконної забудови.

Столичний бізнесмен розпочав незаконне зведення будівлі в зеленій зоні. Про цей факт повідомила прес-служба київської прокуратури. Підприємець без дозвільної документації розпочав будівництво двоповерхового об’єкту, призначення якого залишається невизначеним. Ділянка на вул. Роздільна, 1а відноситься до охоронної зеленої території, яка прилягає до повітряної лінії електропередач.

Працівники прокуратури звернулися до Солом’янського райсуду щодо факту зафіксованого правопорушення. Держслужбовці вимагають від порушник знести самовільну забудову і повернути первісний вигляд зеленій ділянці.

Олександр Володимирович Петровський нагороджений Орденом Святого Архістратига Михаїла І – го ступеня.
Напередодні свята Великодня, сьогодні 23 квітня, на запрошення Почесного патріарха   Філарета, у столиці нашої держави відбулося нагородження Олександра Володимировича Петровського...