У Верховній Раді з'явився законопроект із закликом оголосити війну Росії

У Верховній Раді з'явився законопроект із закликом оголосити війну Росії

Позафракційний депутат ВРУ Віталій Купрій виніс на розгляд в парламент проект звернення до президента України Петра Порошенка, в якому просить оголосити війну РФ. Інформацію опубліковали на офіційному сайті Ради.

Проект постанови No9442 був внесений в п'ятницю, 21 грудня. Нардеп пропонує колегам звернутися до президента України і запропонувати йому розірвати дипломатичні відносини, припинити транспортне сполучення з РФ і оголосити Росії війну.

Нагадаємо, нещодавно Порошенко звинуватив РФ в нападі на Україну. Він заявив, що захоплення українських судів - це не інцидент і не криза, а війна. У свою чергу, в Кремлі заявили, що Росію використовують у виборчій кампанії.

Також, 26 листопада депутати Верховної Ради підтримали пропозицію Петра Порошенка про ввірену в 10 областях країни воєнного стану на 1 місяць. Секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що якщо Росія не вторгнеться, продовжуватися воно не буде.

Тегі: Порошенко,РНБО,ВРУ,Турчинов
Олександр Володимирович Петровський нагороджений Орденом Святого Архістратига Михаїла І – го ступеня.
Напередодні свята Великодня, сьогодні 23 квітня, на запрошення Почесного патріарха   Філарета, у столиці нашої держави відбулося нагородження Олександра Володимировича Петровського...