Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Новим міністром соціальної політики стала Юлія Соколовська

Новим міністром соціальної політики стала Юлія Соколовська
142014 ПЕРЕГЛЯДІВ

Верховна Рада України призначила склад нового Кабінету Міністрів, в якому Міністром соціальної політики працюватиме Юлія Соколовська.

Відповідне рішення підтримав 281 народний депутат.

До призначення на посаду Міністра соціальної політики Юлія Соколовська  займалася впровадженням реформи охорони здоров’я в проектах міжнародної технічної допомоги.

 Кар’єру розпочала у 2007 році у приватному секторі, з 2009 року  працювала на посадах Департаменту економіки та інвестицій Київської  міськдержадміністрації, у тому числі на посаді заступника начальника  управління з питань інвестиційної та зовнішньоекономічної політики –  начальника відділу залучення інвестицій. 

У 2014-2015 роках очолювала департамент документообігу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. У 2015-2016 роках обіймала посаду директора департаменту видатків бюджету соціальної сфери у Міністерстві фінансів України. У 2016-2017 роках керувала департаментом з питань стратегічного планування та координації державної політики Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Має дві вищі освіти. З відзнакою закінчила у 2007 році Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана та у 2016 році Національну академію державного управління при Президентові України.

ДОВІДКОВО

У 2015-2016 роках проходила міжнародні навчальні програми: GIZ – програма підготовки тренерів з євроінтеграції (Україна), UNICEF – вивчення досвіду Болгарії у сфері соціальних послуг для дітей (Болгарія); Об’єднаний Віденський Інститут – курси «Прикладної економічної політики» та «Публічне управління та структурні реформи» (Республіка Австрія), Інститут МВФ – курс «Стабільне зростання» (США), Світовий банк – курс «Удосконалення системи охорони здоров’я та забезпечення фінансування: виклики для загального охоплення» (США).

 Вільно володіє англійською мовою. Незаміжня, дітей не має.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення