• Про нас
  • Контакти
  • Увійти/Зареєструватись
  • Укр
    • Укр
    • Рус
    • En

Unt

ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО УНТ
UNT NEWS AGENCY

  • ГОЛОВНА
  • УКРАЇНА
  • РЕГІОНИ
  • СВІТ
  • ВІЙНА
  • ПОЛІТИКА
  • КОРУПЦІЯ
  • КРИМІНАЛ
  • СУСПІЛЬСТВО
  • АНАЛІТИКА
  • ПРОЕКТИ
  1. Головна
  2. Новини
  3. Політика
  4. Зовнішня політика
  5. У кремлівському ЗМІ вийшла стаття "Що росія має зробити з Україною", де відкрито обґрунтовується необхідність геноциду
У кремлівському ЗМІ вийшла стаття "Що росія має зробити з Україною", де відкрито обґрунтовується необхідність геноциду
  • Слободянюк Ангеліна
  • 4 квітня 2022, 19:07
  • 311948

У кремлівському ЗМІ вийшла стаття "Що росія має зробити з Україною", де відкрито обґрунтовується необхідність геноциду

Pосійська мерзота перейшла до відкритої риторики нацистів. Вони не приховують, що в їх планах винищення України як незалежної держави, а українців – як окремого народу.

                               

Українців, які не підтримали російських загарбників, там називають "поплічниками нацистів", на яких очікує "денацифікація через ідеологічні репресії". Досягнути це пропонується жорстокою цензурою в політиці, культурі та освіті на захоплених територіях.

Окупанти переконані, що українці повинні "спокутувати вину" перед Росією. І полягатиме вона в "деукраїнізації", а згодом і в "деєвропеїзації".

                               

У цій статті за нашою державою навіть не зберігається назва "Україна". Традиційно нашу країну планують "пошматувати", відокремивши західні області.

Росія в цій статті називається "останньою інстанцією захисту і збереження цінностей історичної Європи", хоча країні доведеться "остаточно розстатися з проєвропейськими та прозахідними ілюзіями".

                                 

Це не вперше на РИА Новости виходять такого роду "статті". На початку війни, яку Росія планувала провести "за три дні", на сайті вже вийшла стаття про "новий порядок". Тоді її швидко прибрали, адже вона була опублікована заздалегідь. У ній писалося про те, що, "захопивши Україну", Росія встановила новий порядок у світі, і тепер з їхньою державою доведеться рахуватися. Але опір українського народу не дав цим планам здійснитися. Тому українці повинні боротися і далі, щоб решта російського марення так і залишилося їхніми божевільними мріями.

 

Повідомляє Канал 24

Важливе

    • Україна
    • 12.07.2025

    Адвокат Литвиненко - агент ?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 31.10.2024

    Як правильно охолодити і подати шампанське для вашої вечірки?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.07.2024

    Судитимуть чотирьох ворожих пропагандистів з Луганщини

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.05.2024

    Повідомлено про підозру псевдозаступнику окупаційної адміністрації Світлодарська

    • Російське вторгнення в Україну
    • 27.05.2024

    Олександр Приймак! Його партнер Володимир Носов має бізнес в Криму і співпрацюють з компаніями Жеваго, Міттала та Круця

Мої відео
Рекомендовані
${ video.source.title }

Відео відсутнє