Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Французький співак може представити Україну на Євробаченні

Французький співак може представити Україну на Євробаченні
139631 ПЕРЕГЛЯДІВ

Один з кандидатів на представлення України на Євробаченні – французький виконавець Поль Манондіз. Співак уже презентував пісню, з якою планує взяти учать у національному відборі, що відбудеться на початку наступного року.

Відомий французький співак Поль Манондіз оголосив про свої плани взяти участь у національному відборі на музичний конкурс Євробачення, де він хоче захищати честь України. Виконавець раніше намагався стати учасником Євробачення від України у 2017 році, однак не пройшов відбір.

На YouTube вже з’явився відеоролик пісні, з якою Манондіз планує підкорити європейську сцену. Пісня «Про що мовчить моє серце», виконана українською мовою, вже набрала десятки тисяч переглядів і схвальних відгуків.

Сам співак має бельгійське походження, однак багато років жив у Парижі. Після одруження з українкою у 2014 році Манондіз переїхав до Києва. Поль відомий численними виступами українською мовою. Серед його репертуару – чимало каверів українських пісень.

Євробачення-2019 відбудеться в Тель-Авіві. Фінал конкурсу пройде у травні наступного року. Перший відбірний етап запланований на 9 лютого. Переможець національного відбору визначиться за результатами трьох відбірних етапів протягом місяця.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення