Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Forbes назвав найбільш впливових жінок світу

Forbes назвав найбільш впливових жінок світу
139531 ПЕРЕГЛЯДІВ

4 грудня став відомий рейтинг найвпливовіших жінок світу. Його оприлюднило видання Forbes. У топ-100 потрапили відомі співачки, актриси, політики і телеведучі. Перше місце посіла постійна учасниця цього рейтингу Ангела Меркель.

На сайті престижного видання Forbes з’явився цьогорічний рейтинг найбільш впливовіших жінок планети. Серед факторів, які визначали переможниць і учасниць – їхня популярність у світі, а також соціальна роль, яку відіграють відомі жінки.

Першу трійку рейтингу зайняли політичні лідери - канцлер Німеччини Ангела Меркель, прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей та очільник МВФ Крістін Лагард. До першої десятки потрапили переважно жінки – очільники та топ-менеджери крупних компаній світового рівня.

До сотні найбільш важливих жінок цього року ввійшла велика кількість представниць телебачення та індустрії розваг. У тому числі легендарна американська телеведуча, яка має стійкі соціальні і політичні позиції, Опра Вінфрі – на 20 місці. Відома феміністка і поп-зірка – Бейонсе – на 50-му. Активна учасниця громадських подій і співачка Тейлор Свіфт посіла 68 сходинку. Вперше у рейтингу, посівши 94 сходинку, опинилася актриса Пріянка Чопра.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення