Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Тіло Майкла Джексона вимагають піддати ексгумації

Тіло Майкла Джексона вимагають піддати ексгумації
112134 ПЕРЕГЛЯДІВ

Скандал через звинувачення Майкла Джексона в сексуальному насиллі по відношенню до неповнолітніх знайшов продовження навіть після смерті поп-короля. Західні джерела повідомляють про те, що група осіб вимагають ексгумацію тіла музиканта для проведення експертизи.

Американські ЗМІ повідомили про вимогу групи осіб щодо ексгумації тіла Майкла Джексона з метою проведення експертизи ДНК. За офіційними даними, кілька осіб, які звинувачували відомого поп-співака у сексуальному насиллі над дітьми, планують домогтися дозволу на проведення тестів ДНК музиканта та його імовірних жертв. Вони пояснили свою вимогу тим, що на шкірі і під нігтями злочинця можуть залишатися сліди ДНК його жертв. Таким чином, на думку активістів, можна з’ясувати правду щодо звинувачень, які закидали Майклу Джексону при житті та після смерті.

Рідні поп-короля і його найближче оточення заявили, що не допустять ексгумації. Більше того, офіційні представники померлої зірки запевняють, що всі чутки про його сексуальні збочення та домагання неповнолітніх є вигадками. Тому єдиним способом домогтися цього буде отримання відповідного судового рішення. Інтерес до цієї теми підігріла документальна картина «Залишаючи Неверленд», прем’єра якої відбулася на початку 2019 року. Фільм, у якому розкриваються факти імовірних стосунків легендарного музиканта з неповнолітніми хлопцями, викликав бурхливу і неоднозначну реакцію.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення