Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Канадський боксер Адоніс Стівенсон почав розмовляти після виходу з коми

Канадський боксер Адоніс Стівенсон почав розмовляти після виходу з коми
223524 ПЕРЕГЛЯДІВ

Канадський боксер Адоніс Стівенсон (Adonis Stevenson) тільки кілька днів тому вийшов з коми після нокауту, отриманого на початку грудня від українського чемпіона Олександра Гвоздика. У Стівенсона намітився прогрес - він почав говорити.

Подруга боксера каже, що це перший раз після виходу з коми, коли 41-річний канадський боксер зміг сказати їй декілька слів. Стівенсон сказав, що хоче додому. Однак лікарі кажуть, що з лікарні він вийде за найкращих прогнозах не раніше весни.

А 3 тижні тому дружина боксера Симона Рік повідомила, що її коханий вийшов з коми та потрошки відновлюється після черепно-мозкової травми, яку Стівенсон отримав в бою проти українця Олександра Гвоздика.

Нагадаємо, внаслідок бою з Олександром Гвоздиком 2 грудня Адоніса госпіталізували у важкому стані. Боксера помістили у відділення інтенсивної терапії, де лікарі були змушені ввести його в стан штучної коми через крововилив в мозок. Як виявилося, в ході бою спортсмен отримав серйозну черепно-мозкову травму і був прооперований. До того ж, в результаті нокауту Стівенсон втратив пояс чемпіона в напівважкій вазі за версією WBC.

Теги: Адоніс Стівенсон,Олександр Гвоздик,боксерські бої,WBC

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення