Програш харківського "Локомотиву" на етапі кубку УЄФА з міні-футболу

214104 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Словаччині (м.Братислав) відбувся останній матч Кубка УЄФА з міні-футболу Еліт-раунду D-групи, під час якого "Локомотив" отримав поразку 0:2 від португальської "Бенфіці". Поразка коштувала харків’янам путівки до турніру "Фіналу чотирьох".

Підсумки минулих матчів дозволяли українській збірній програти із мінімальним рахунком, але вирішальний гол був забитий португальцями за дві секунди до фіналу матчу.

Протягом тридцяти трьох хвилин "Локомотив" утримував рівний рахунок 0:0, проте у останні сім хвилин матчу Селіусом та Вільгемом було забито два голи у ворота української команди.

У результаті гри, за додатковими показниками «Бенфіка» обійшла харків’ян та вийшла у "Фінал чотирьох".

Нагадаємо, що чемпіонат Еліт-раунду відбувався в Братиславі з десятого по тринадцяте листопада.