Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Челсі придбав Пулішіча з планами на американський ринок

Челсі придбав Пулішіча з планами на американський ринок
56237 ПЕРЕГЛЯДІВ

Грамотний трансфер з перспективою поліпшення впізнаваності за океаном.

У середу лондонський клуб оголосив про підписання американського півзахисника Боруссії Дортмунд Крістіана Пулішіча, який перейде в нову команду влітку.

Німецький експерт Рафаель Хенігштейн впевнений, що Челсі провернув цей трансфер не тільки через гральні якості Пулішіча. 20-річний американець зможе привернути увагу до Синіх в США, а Челсі отримає можливість активніше просувати свій бренд в Північній Америці.

"Крістіан - дійсно талановитий футболіст, але ще і кращий американський гравець свого покоління. Челсі отримає увагу американського футбольного ринку. А Боруссія отримала максимум можливого від угоди", - сказав Хенігштейн.

Трансфер Пулішіча коштував Челсі в 64 мільйони євро.

Серйозну суму, викладену за Пулішіча, Челсі може частково повернути вже найближчими тижнями. Баварія готова підвищувати ставки, бажаючи забрати талановитого вінгера з лондонського клубу.

Нагадуємо, що щек в листопаді 2018 року Борусія Д не планувала продавати Пулішіча. А його контракт з дортмундським клубом був чинним до літа 2020 року.

Теги: Челси,трансферні новини,Крістіан Пулішіч

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення