Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

​У Дербі Північного Лондона кращим став “Тотенхем”

193429 ПЕРЕГЛЯДІВ

27-й тур Англійської Прем’єр-ліги розпочався гучним поєдинком – принциповим протистоянням двох команд Північного Лондона – “Тотенхему” та “Арсеналу”. Обидва колективи перебувають у зоні Ліги чемпіонів та націлені лише на те, аби потрапити у головний клубний турнір Європи. У втіленні цієї мети їм допомогають чи не найгучніші імена цього сезону – бомбардир “шпор” Гаррі Кейн та новачок “канонірів” Пьєр-Емерік Обамеянг.

Обидва футболісти були дуже налаштовані на це протистояння. Особливо Гаррі Кейн, для якого кожен матч проти “Арсеналу” є принциповим, оскільки у ранньому дитинстві юного футболіста вигнали зі школи “Арсеналу”. Тому саме у таких матчах він і показує усе, на що здатен.

Попри гучну і багатообіцяючу афішу, перший тайм не був багатий на моменти. “Тотенхем” володів ініціативою, перебував на полі суперників. Відповідно підопічні Арсена Венгера демонстрували хорошу гру у захисті, але при цьому їм не вдавалось навіть потрапляти у ствір воріт.

Друга сорокап’ятихвилинка була набагато цікавішою. Все розпочалось з активних атак господарів поля. Така активність спричинила і перше взяття воріт “Арсенала”. Так, Девіс навісив на Гаррі Кейна – і останній головою влучив у ворота – 1:0. Через хвилину у нього була чергова нагода реалізувати черговий епізод і подвоїти рахунок. Протягом усього другого тайму декілька разів рятував ворота голкіпер “канонірів” Петр Чех.

Під кінець гри гості пішли вперед, шукаючи щастя у воріт “шпор”. Алєксандер Ляказетт міг навіть двічі розписатись у воротах суперників. Але “Тотенхему” вдалось втримати постійний напір “канонірів” і втримав мінімальну перемогу – 1:0.

Варто зауважити, що на стадіоні “Уемблі” командам вдалось зібрати рекордну кількість глядачів за всю історію Англійської Прем’єр-ліги – 83 222 уболівальників.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua