Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Три голи за п'ять хвилин. "Шахтар" розгромив "Вольфсбург"

3023 ПЕРЕГЛЯДІВ

"Шахтар" обіграв "Вольфсбург", завдяки голам Мораєса і Соломона. У чвертьфіналі Ліги Європи донеччани зіграють з "Базелем" або "Айнтрахтом" . Донецький "Шахтар" з рахунком 3: 0 обіграв німецький "Вольфсбург" і вийшов до чвертьфіналу Ліги Європи.
Всі голи були забиті в кінцівці поєдинку.
На 88-й хвилині Манор Соломон зібрав на собі двох захисників біля кутового прапорця, накрутив їх і скинув м'яч на Додо. Бразильський латераль тонко віддав в другу лінію на Жуніора Мораеса - і форвард в дотик відправив м'яч у сітку в протихід воротареві. 1:0!
На 90 + 1-й Алан Патрік і Євген Коноплянка організували разючу контратаку. Український хавбек відірвався від оборони "Вольфсбурга", змістився в центр і віддав на вільного Соломона, який не залишив жодного шансу воротареві більярдним ударом під штангу. 2:0.
На 90 + 3-й Мораєс "обікрав" центральних захисників після їх грубої помилки, вийшов один на один з воротарем, обіграв його і безперешкодно відправив м'яч у порожні ворота.
3:0! "Шахтар" із загальним рахунком 5:1 обіграв "Вольфсбург" в двоматчевому протистоянні. У чвертьфіналі Ліги Європи донеччани гратимуть з футбольним клубом "Базель".

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,Шахтар Донецьк,Ліга Європи УЄФА
Автор: News Ukraine

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua