В уряді запропонували відкрити природний парк на Херсонщині

В уряді запропонували відкрити природний парк на Херсонщині

Кабінет Міністрів прийняв рішення про створення нового природного парку. Згідно з нормативним актом, прийнятим в уряді, новий об’єкт буде відкритий у Херсонській області. Цей крок був ініційований природоохоронними організаціями і покликаний зберегти місцевий ландшафт.

10 січня Кабінетом Міністрів було прийняте рішення про заснування національного природного парку. Офіційний нормативний акт, що декларує це рішення, передбачає відкриття парку в межах Херсонської області. Згідно з документом, прийнятим у Кабміні, майбутній національний парк матиме назву Камінська Січ і займатиме територію площею 12,2 тисячі гектарів.

Створення національного парку є ініціативою місцевих природоохоронних та наукових організацій. Обґрунтуванням пропозиції відкрити національний парк є необхідність збереження місцевого ландшафту, у тому числі потреба в захисті Нижньодніпровського парку.

Обрана для парку місцевість відома ще й тим, що на цій території перебуває могила Костя Гордієнка, який був відомим кошовим отаманом за часів Запорізької Січі. Щоправда, доля потенційного парку залежатиме від вердикту Президента – рішення не може набрати чинності доти, доки його не підпише голова держави.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...