Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Участь Донецького юридичного інституту МВС України у єврофесті, який проходив у рамках Дня Європи в м. Кривий Ріг

Участь Донецького юридичного інституту МВС України у єврофесті, який проходив у рамках Дня Європи в м. Кривий Ріг
196823 ПЕРЕГЛЯДІВ

З 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи. День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. Це день, коли всі європейці вшановують загальні цінності: Волю Слова, Демократію, Незалежність, Рівність.

Основна ідея – кожний мешканець континенту, незалежно від своєї національної належності і громадянства, має відчути себе вільним у «Європейському домі».

Відзначення Дня Європи в нашій державі – це підтвердження єдності України та Європи не тільки за географічною ознакою, а і за духом, історією, спільними цінностями, адже український народ є невід’ємною частиною європейської цивілізації.

До свята також приєднались співробітники, курсанти і студенти Донецького юридичного інституту МВС України.

Разом з біговою спільнотою Криворіжжя взяв участь у благодійному забігу EUROFEST Run на дистанції 9,58 км на підтримку лікування дітей народжених з синдромом Дауна викладач кафедри бойової та спеціальної фізичної підготовки майстер спорту України з гирьового спорту майор поліції Леонід Гаража. Його вихованки під час заходу вміло демонстрували свої досягнення з гирьового спорту. Кафедра ЦИВІЛЬНО-ПРАВОВИХ дисциплін разом з бібліотекою, факультетом №1та №4, з чарівними студентами та курсантами чудово представили Донецький юридичний інститут МВС України у межах відповідних локації: медіко-санітарна, профорієнтаційна, тематична імеджева, зразки форменого одягу та озброєння, екіпіровки сучасного українського поліцейського тощо.

Під час заходу викладач кафедри тактико-спеціально підготовки Голик Володимир Анатолійович разом із курсантами факультету №1 продемонстрували загальні правила застосування спеціальних засобів:кийки, кайданки, бронежилет, шоломи, поясну систему. Всі бажаючі могли приміряти спеціальні засоби, спорядити магазин, а також сфотографуватися.Викладач кафедри розповів про правила зберігання, носіння та застосування спеціальних засобів, а також про використання і застосування вогнепальної зброї.

Медико-санітарна частина надавала у разі необхідності кваліфіковану медичну допомогу. Молодь Криворіжжя мала змогу поспостерігати за виступом збірної команди Донецького юридичного інституту з гирьового спорту.
Всі бажаючі отримали детальну інформацію стосовно вступу абітурієнту, навчального закладу, а також отримали іміджеву продукцію.

Було  проведено  культурно-мистецький захід, що дав можливість криворіжцям та гостям міста у цікавому форматі і дружній атмосфері долучитися до європейських цінностей, дізнатися більше про євроінтеграцію, побачити й відчути мультикультурне різноманіття дружньої Європи.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення