Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

ПОЛТАВСЬКІ КОМІКИ ТА ЮРИСТИ ОБ’ЄДНАЛИСЯ ПРОТИ БУЛІНГУ

ПОЛТАВСЬКІ КОМІКИ ТА ЮРИСТИ ОБ’ЄДНАЛИСЯ ПРОТИ БУЛІНГУ
169630 ПЕРЕГЛЯДІВ

Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу минув, але на цьому не завершилася робота команди #ПолтавськаЮстиція в напрямі активної пропаганди боротьби з цим явищем. 

Тому сьогодні працівники обласного управління юстиції разом із хлопцями із команди «СМТ», які є переможцями телепроєкту «Розсміши коміка» та учасниками «Ліги Сміху» на телеканалі 1+1, завітали до Полтавського коледжу управління економіки і права, де розповіли молоді про протидію цькуванню серед однолітків.

«7 із 10 дітей України страждають від булінгу. Булінг чи цькування – це жорстокість підлітків по відношенню до однолітків. Знущатися над ровесниками, показуючи свою фізичну чи моральну перевагу, це ніби говорити: «Я буду ображати слабших, щоб мене поважали». Сьогодні ти знущаєшся з когось, а завтра знайдеться той, хто буде знущатися над тобою. Опинитися на місці жертви може кожен», – наголосив очільник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко.

У свою чергу власне ставлення до проблеми булінгу висловили артисти комік-гурту «СМТ». Хлопці зауважили, що кожен із них в дитинстві ставав жертвою булінгу, та вони не зламалися і довели, що мають більше сили ніж ті, хто над ними знущався. Нині хлопці доволі успішні в житті, гастролюють Україною та закликають молодих людей впевнено йти до мети, не звертати увагу на кпини оточуючих.

Також юристи звернули увагу присутніх, що в будь-якій незрозумілій ситуації громадяни можуть отримати правову допомогу звернувшись до контакт-центру системи безоплатної правової допомоги за номером 0 (800) 213 103, цілодобово та безкоштовно в межах України.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення