• Увійти/Зареєструватись
  • Укр
    • Укр
    • Рус
    • En

Unt

  • ГОЛОВНА
  • УКРАЇНА
  • РЕГІОНИ
  • СВІТ
  • ВІЙНА
  • ПОЛІТИКА
  • КОРУПЦІЯ
  • КРИМІНАЛ
  • СУСПІЛЬСТВО
  • АНАЛІТИКА
  • ПРОЕКТИ
  1. Головна
  2. Новини
  3. Суспільство
  4. Події
  5. Підприємцю повідомлено про підозру в торгівлі фальсифікованою горілкою
Підприємцю повідомлено про підозру в торгівлі фальсифікованою горілкою
  • Донецька обласна прокуратура
  • 13 березня 2020, 14:21
  • 27904

Підприємцю повідомлено про підозру в торгівлі фальсифікованою горілкою

За процесуального керівництва Слов’янської місцевої прокуратури фізичній особі-підприємцю повідомлено про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 199 (зберігання, придбання, перевезення, а також збут незаконно виготовлених, одержаних чи підроблених марок акцизного податку) КК України та ч. 1 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) КК України.
 
Досудовим розслідуванням встановлено, що у період з жовтня 2018 року по листопад 2019 року мешканка м. Слов’янська придбала у невстановлених осіб за ціною, нижче ринкової, марковані підробленими акцизними марками алкогольні вироби, які у подальшому реалізувала у роздріб в приміщенні належного їй магазину.
 
 
 
За висновками судових експертиз, спиртовмісна суміш у 207 скляних пляшках об’ємом 0,5 л, отриманих у ході оперативної закупівлі та вилучених в результаті санкціонованого слідчим суддею обшуку, не відповідає державним стандартам щодо горілчаних виробів.
 
 
Наразі досудове розслідування триває.
 
 
 

Важливе

    • Україна
    • 12.07.2025

    Адвокат Литвиненко - агент ?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 31.10.2024

    Як правильно охолодити і подати шампанське для вашої вечірки?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.07.2024

    Судитимуть чотирьох ворожих пропагандистів з Луганщини

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.05.2024

    Повідомлено про підозру псевдозаступнику окупаційної адміністрації Світлодарська

    • Російське вторгнення в Україну
    • 27.05.2024

    Олександр Приймак! Його партнер Володимир Носов має бізнес в Криму і співпрацюють з компаніями Жеваго, Міттала та Круця

Мої відео
Рекомендовані
${ video.source.title }

Відео відсутнє