• Про нас
  • Контакти
  • Увійти/Зареєструватись
  • Укр
    • Укр
    • Рус
    • En

Unt

ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО УНТ
UNT NEWS AGENCY

  • ГОЛОВНА
  • УКРАЇНА
  • РЕГІОНИ
  • СВІТ
  • ВІЙНА
  • ПОЛІТИКА
  • КОРУПЦІЯ
  • КРИМІНАЛ
  • СУСПІЛЬСТВО
  • АНАЛІТИКА
  • ПРОЕКТИ
  1. Головна
  2. Новини
  3. Суспільство
  4. Події
  5. Поліцейським, обвинуваченим у привласненні та незаконній реалізації речових доказів, загрожує до 8 років за гратами
Поліцейським, обвинуваченим у привласненні та незаконній реалізації речових доказів, загрожує до 8 років за гратами
  • Донецька обласна прокуратура
  • 31 березня 2020, 11:05
  • 39770

Поліцейським, обвинуваченим у привласненні та незаконній реалізації речових доказів, загрожує до 8 років за гратами

За процесуального керівництва прокуратури Донецької області слідчими ТУ ДБР, розташованого у м. Краматорську, завершено досудове розслідування стосовно двох співробітників поліції за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 191 (привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинені за попередньою змовою групою осіб) КК України. 
 
 
Досудовим розслідуванням встановлено, що у серпні 2018 року тимчасово виконуючий обов’язки начальника одного з територіальних відділень поліції Донецькій області разом із заступником начальника сектору кримінальної поліції привласнив майно, а саме 72 металеві труби загальною вагою 19,3 т, на яке судом у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст.185 (замах на крадіжку) КК України накладено арешт. У подальшому незаконно привласнене майно зловмисники реалізували, отримавши грошові кошти у сумі 124 871 грн.
 
 
Наразі обвинувальний акт скеровано до суду.
 
 
Максимальне покарання за вказаною статтею – позбавлення волі на строк до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
 
                   

Важливе

    • Україна
    • 12.07.2025

    Адвокат Литвиненко - агент ?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 31.10.2024

    Як правильно охолодити і подати шампанське для вашої вечірки?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.07.2024

    Судитимуть чотирьох ворожих пропагандистів з Луганщини

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.05.2024

    Повідомлено про підозру псевдозаступнику окупаційної адміністрації Світлодарська

    • Російське вторгнення в Україну
    • 27.05.2024

    Олександр Приймак! Його партнер Володимир Носов має бізнес в Криму і співпрацюють з компаніями Жеваго, Міттала та Круця

Мої відео
Рекомендовані
${ video.source.title }

Відео відсутнє