Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Оригінальне привітання України з Днем Незалежності

Оригінальне привітання України з Днем Незалежності
14190 ПЕРЕГЛЯДІВ

Бурдж-Халіфа, найвищий хмарочос у світі, засяяв синьо-жовтими кольорами на честь Дня Незалежності України , який відзначався 24 серпня.

Адміністрація цієї будівлі опублікувала відео з привітанням в Twitter та Instagram, яке супроводжується побажаннями нашій країні процвітання та миру.

“Бурдж Халіфа сяє барвами прапора України з нагоди її Дня Незалежності бажаючи процвітання та миру українському народові” – сказано у повідомленні.

Хмарочос височить над землею на 828 метрів і складається із 162 поверхів. Можна вважати, що на декілька хвилин ми мали найбільший у світі український прапор.

Також Україну з 29-ю річницею Незалежності привітали президети Франції, США, Швейцарії , Польщі , Німеччини, а також Папа Франциск, королева Єлизавета II та деякі інші світові лідери.

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,День Незалежності,Бурдж Халіфа
Автор: News Ukraine

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео