Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Перший етап "Ліги Ветеранів": змагання з каякінгу

Перший етап "Ліги Ветеранів": змагання з каякінгу
28493 ПЕРЕГЛЯДІВ
Попри карантинну історію цього року, відбудеться старт щорічних традиційних змагань серед учасників бойових дій – «Ліга Ветеранів».

Незабаром, вже у неділю,
 30 серпня, стартує перший етап – каякінг! У цьому видовищному спортивному дійстві виступатимуть ветерани АТО/ООС, учасники бойових дій та члени їхніх сімей. А ще ці змагання – спосіб реабілітації після війни, нагода зустрітись з побратимами та друзями, водночас кинути виклик самому собі у боротьбі з водною стихією.

Формат змагань
 включає два запливи кваліфікації, за результатами яких кращі 8 екіпажів виходять до фіналу. Фінал проводитиметься одразу після завершення відбірного етапу, по завершенні вирішального запливу – церемонія нагородження переможців. 
Участь на безкоштовній основі приймають команди з 2 осіб (змагання на 2-місних каяках), утім, реєструватися можна і окремо – формування екіпажів відбуватиметься безпосередньо перед стартом. На початку проводитиметься інструктаж, тож змагання відкриті як для новачків, так і для фаворитів попередніх років.

«Вже третій рік поспіль через серію змагань з неолімпійських видів спорту ми популяризуємо активний образ життя серед ветеранів, створюємо платформу взаємопідтримки бійців та об'єднання їхніх родин, заохочуємо до занять спортом у колі побратимів. Це можливість для наших захисників випробувати свої сили та здобути чималу дозу здорового адреналіну, чого так не вистачає після повернення з війни», - розповідає координатор проекту Ольга Харькіна. 

Реєстрація учасників триває за посиланням https://forms.gle/8vvPJcKNhjYrMVeN6

Початок змагань о 10:00 за адресою м. Київ, Малоземельна, 13-Б, Каяк-Каное Центр/Славутич.

Для додаткових запитань тел. (097)514-04-27, olga_harkina@ukr.net 

Захід відбудеться з ініціативи громадської організації «СУВІАТО» (Спілка Учасників, Ветеранів, Інвалідів АТО та бойових дій) як один із форматів соціальної адаптації українських захисників.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео