• Про нас
  • Контакти
  • Увійти/Зареєструватись
  • Укр
    • Укр
    • Рус
    • En

Unt

ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО УНТ
UNT NEWS AGENCY

  • ГОЛОВНА
  • УКРАЇНА
  • РЕГІОНИ
  • СВІТ
  • ВІЙНА
  • ПОЛІТИКА
  • КОРУПЦІЯ
  • КРИМІНАЛ
  • СУСПІЛЬСТВО
  • АНАЛІТИКА
  • ПРОЕКТИ
  1. Головна
  2. Новини
  3. Суспільство
  4. Події
  5. Зеленському не вдалося присвоїти довічну стипендію своєму батькові: Уряд відмовив
Зеленському не вдалося присвоїти довічну стипендію своєму батькові: Уряд відмовив
  • Yelyzaveta Kulchytska
  • 4 вересня 2020, 15:39
  • 35683

Зеленському не вдалося присвоїти довічну стипендію своєму батькові: Уряд відмовив

Вчора, 2 вересня, під час засідання Рада повинна була розглянути спірний законопроект президента України Володимира Зеленського. Проте в результаті Кабінет міністрів вирішив зняти з розгляду питання. Підтвердженням цього є відео з засідання уряду.
Останнім часом у деяких українських та російських ЗМІ почала поширюватися інформація, що у списках на вручення довічної стипендії є прізвище та ім’я батька Зеленського. Доказом цього є документ, оприлюднений на сайті Кабінета міністрів.
У законопроекті пропонувалося нагородити п’ятьох діячів освіти, яким вжевиповнилося 70 років. Одним з них був батько Голови держави - доктор технічних наук та професор Олександр Зеленський, який є працівником завкафедри інформаційних технологій в Криворізькому економічному інституті. У числі стипендіатів були також Іван Дзямулич, Світлана Дубровська, Степан Ломако, Чеслав Пулька.
Депутат «Європейської Солідарності» Олексій Гончаренко пише у своєму телеграм-каналі, що це не є правдою. Прізвище батька Президента дійсно було у списках, а також, що це питання було знято з розгляду за 2.3 пунктом (про присвоєння довічної стипендії).
Нагадаємо, що деякі українські та російські ЗМІ повідомили, що Президент України хотів нагородити свого батька, доктора технічних наук, професора Олександра Зеленського довічною стипендією як видатному діячу освіти.

Важливе

    • Україна
    • 12.07.2025

    Адвокат Литвиненко - агент ?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 31.10.2024

    Як правильно охолодити і подати шампанське для вашої вечірки?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.07.2024

    Судитимуть чотирьох ворожих пропагандистів з Луганщини

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.05.2024

    Повідомлено про підозру псевдозаступнику окупаційної адміністрації Світлодарська

    • Російське вторгнення в Україну
    • 27.05.2024

    Олександр Приймак! Його партнер Володимир Носов має бізнес в Криму і співпрацюють з компаніями Жеваго, Міттала та Круця

Мої відео
Рекомендовані
${ video.source.title }

Відео відсутнє