Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Побиття підлітка у Кам’янському

Побиття підлітка у Кам’янському
95553 ПЕРЕГЛЯДІВ

Над хлопцем із Кам’янська жорстоко познущалися його знайомі. Декілька підлітків побили 17-річного хлопці та обрізали волосся. Все, що відбувалось юнаки знімали на камеру та виклали у мережу Instagram.


Починалось усе зі святкування дня народження одного із учасників. Правоохоронці встановили осіб тих, хто знущався над хлопцем і шістьох свідків, які спостерігали за тим, що відбувалось.


15 грудня було висунуто обвинувачення двом хлопцям 17 і 20 років, які на даний момент знаходяться зараз під слідством. Обвинувачення грунтуються на ч. 2 ст. 127 «Катування, тобто умисне заподіяння сильного фізичного болю або фізичного чи морального страждання». Наразі ведеться слідство, в результаті якого буде вибрана міра покарання, проводиться досудове розслідування.


За анонімною інформацією, хлопець з дитинства хворів епілепсією. Протягом останніх двох місяців у нього вимагали гроші – хлопець віддавав кривдникам свою стипендію.


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео