​Нові квантові комп'ютери знищать криптовалюту Біткойн

​Нові квантові комп'ютери знищать криптовалюту Біткойн

Експерти вважають, що коли повсюдно з'являться повноцінні квантові комп'ютери, ера біткойни і інших криптовалюта закінчиться - криптографічні системи, на яких будуються блокчейни, будуть зламані, а самі криптовалюта знеціняться, тому що перше, що зробить власник біткойни - це намайніт все решта біткойни, ефіри та інші монети. Таку думку висловив Алекс Біт, канадський фізик.

Він вважає безпеку блокчейна ефемерною, і так само думає про біткойни - він їх вважає лише індикатором готовності справжнього квантового комп'ютера.

«Коли він буде створений, ми обов'язково про це дізнаємося - ринок криптовалюта обвалиться, а що залишилися монетки дістануться власникові квантового комп'ютера. Поки цього не сталося, можна бути впевненим в тому, що квантового комп'ютера не існує », - зазначає Біт.

Експерти розрахували, що для злому біткойнів потрібен буде комп'ютер потужністю мінімум 10 000 кубіт. До створення такого комп'ютера залишилося років 10, можливо менше.

Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...